SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 200 026 PLN
(13 044 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
92 m²
Gülpınar Sokağı, Tatlısu Mahallesi

sypialnia3
metraż92 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

الشقة للبيع يقع في عمرانية. عمرانية هي منطقة تقع في الجانب الآسيوي من اسطنبول. تقع في الجنوب الشرقي من المدينة وتعتبر واحدة من أكثر المناطق اكتظاظًا ب...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Kabina prysznicowaOtwarta przestrzeń życiowaSprzęt kuchennyUmeblowanyBezpieczeństwo

Inny
Wiek oferty: 493dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

Gülpınar Sokağı, Tatlısu Mahallesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi