SUPA24
Salon
Salon
Salon
224 433 PLN
(3 206 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
70 m²
Adana Bulvarı, Fatih Mahallesi

sypialnia1
metraż70 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Flats for sale in Tarsus, which is one of the most important districts of Mersin, is located in the east of Mersin city center and is located in the M...

Inny
Wiek oferty: 494dni
Zaktualizowano: 42dni

Miejscowości

Adana Bulvarı, Fatih Mahallesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Homes of Turkey