SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 284 746 PLN
(14 275 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
90 m²

sypialnia3
metraż90 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

شقق حديثة البناء في مجمع مع مسبح في إزمير ساسالي
ساسالي هي إحدى المناطق الهادئة التي يغلب عليها اللون الأخضر وتقع شمال إزمير. إنه بعيد عن الزحام ولكنه...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

BezpieczeństwoInteligentne urządzeniaChodnikŚwiatło naturalneSprzęt kuchennyOddzielna toaletaOtwarta przestrzeń życiowaUmeblowanyPo rekonstrukcjiWysokie sufityDrewniane belkiStyl nowoczesnyPogląd

Inny
Wiek oferty: 485dni
Zaktualizowano: 485dni

Miejscowości

Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate