SUPA24
Salon
Salon
Salon
976 301 PLN
(27 119 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
36 m²
Coruh Sokağı

sypialnia2
metraż36 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

شقق مطلة على البحر والمدينة في مشروع مع مسبح في بودروم كوناكيك
تقع هذه الشقق في كوناكيك، وهي واحدة من أفضل المناطق السكنية في بودروم. توفر كوناكيك سهو...

Inny
Wiek oferty: 15dni
Zaktualizowano: 15dni

Miejscowości

Coruh Sokağı
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate