SUPA24
890 479 PLN
(13 700 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
65 m²
Kültür Caddesi, Saray Mahallesi

sypialnia2
metraż65 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Investment-Wohnungen zum Verkauf in Konakli, Alanya, werden möbliert ab 65 m² angeboten, mit hauseigenem Kino, Bowlingbahn, Innenpool und komplettem W...

Inny
Wiek oferty: 16dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Kültür Caddesi, Saray Mahallesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Alanya Eiendom Real Estate