SUPA24
Salon
Salon
Salon
4 670 639 PLN
(17 428 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
268 m²
Gazipaşa Cd.

sypialnia4
metraż268 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Anlageimmobilien zum Verkauf in Kargicak, Alanya mit 268 bis 365 m², privatem Pool und privatem Garten. Das Projekt ist 2 km vom Meer entfernt und erf...

Inny
Wiek oferty: 10dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Gazipaşa Cd.
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Alanya Eiendom Real Estate