SUPA24
Salon
Salon
Salon
879 037 PLN
(8 534 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
103 m²
225. Cadde

sypialnia4
metraż103 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

شقة بإطلالة بحرية في مشروع بوتيك في ألاتا، إرديملي، مرسين
تعد مرسين واحدة من أكثر المدن رواجاً على ساحل البحر الأبيض المتوسط، وتشتهر بساحلها الممتد وخ...

Inny
Wiek oferty: 10dni
Zaktualizowano: 9dni

Miejscowości

225. Cadde
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate