SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 778 007 PLN
(12 700 PLN / m²)
Sprzedaż
5
2+
140 m²
Armutlu-Mecidiye Yolu

sypialnia5
metraż140 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

شقق أنيقة على شاطئ البحر في أرموتلو يالوفا
يالوفا هي مدينة ذات موقع متميز على مقربة من وسط المدينة، والينابيع الساخنة العلاجية، والشواطئ الصافية. تقع ...

Inny
Wiek oferty: 53dni
Zaktualizowano: 53dni

Miejscowości

Armutlu-Mecidiye Yolu
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate