SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 544 225 PLN
(31 803 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
80 m²
Akdeniz Caddesi

sypialnia2
metraż80 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

شقق مطلة على البحر في مجمع بشاطئ خاص في بودروم كوتشوكبوك
تقع الشقق في مشروع يتألف من 28 شقة فقط. تشمل الشقق المعروضة للبيع وحدات مكونة من غرفة نوم وا...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądInteligentne urządzeniaBezpieczeństwoWysokie sufityPo rekonstrukcjiŚwiatło naturalne

Inny
Wiek oferty: 115dni
Zaktualizowano: 115dni

Miejscowości

Akdeniz Caddesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Antalya Homes