SUPA24
Salon
Salon
Salon
431 755 PLN
(5 397 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
80 m²
Turunç Sokak, Cumhuriyet Mahallesi

sypialnia3
metraż80 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

الشقة للبيع يقع في كوتشوك شكمجة. كوتشوك شكمجة هي منطقة في الجانب الأوروبي من محافظة اسطنبول. تقع على الساحل الغربي لإسطنبول ، على شواطئ بحر مرمرة. يبع...

Inny
Wiek oferty: 125dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Turunç Sokak, Cumhuriyet Mahallesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi