SUPA24
Salon
Salon
Salon
551 693 PLN
(4 414 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
125 m²
Gazipaşa Cd.

sypialnia3
metraż125 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

PANORAMA-ECKWOHNUNG MIT NATUR- & MEERBLICK – MODERN, GROßZÜGIG & SOFORT BEZUGSFERTIG IN ALANYA/KARGICAK Diese stilvolle Eckwohnung in Kargicak überzeu...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądUmeblowanyPodgrzewacz wodyOtwarta przestrzeń życiowaOddzielna toaletaŚwiatło naturalneStyl nowoczesny

umeblowany
Wiek oferty: 134dni
Zaktualizowano: 56dni

Miejscowości

Gazipaşa Cd.
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

New Day Property