SUPA24
Salon
Salon
Salon
275 997 PLN
(6 000 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
46 m²
225. Cadde

sypialnia2
metraż46 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

شقق بإطلالات بحرية خلابة على مسافة مشي في مرسين
تتميّز مرسين كواحدة من أكثر المدن الساحلية شعبية في تركيا، وتجذب استثمارات كبيرة. منطقة إرديملي، أرباش...

Inny
Wiek oferty: 163dni
Zaktualizowano: 119dni

Miejscowości

225. Cadde
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate