SUPA24
Inne
Inne
Inne
307 653 PLN
(5 128 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
60 m²

sypialnia1
metraż60 m²
łazienki1
windaTak
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartments in a Complex with a Pool and View in Central Çınarcık, Yalova
Yalova is located in a highly advantageous position in terms of transportatio...

Piętro:
1. piętro 2
Wiek oferty: 238dni
Zaktualizowano: 9dni

Miejscowości

Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE