SUPA24
Inne
Inne
Inne
476 005 PLN
(7 933 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
60 m²

sypialnia1
metraż60 m²
łazienki1
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartments in a New Project with Investment Potential in Gaziosmanpaşa
Gaziosmanpaşa, a district on the European side of Istanbul, is a rapidly devel...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PiętroSprzęt kuchennyKabina prysznicowaBezpieczeństwoChodnikŚwiatło naturalne

Inny
Wiek oferty: 239dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE