SUPA24
Salon
Salon
Salon
878 929 PLN
(15 420 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
57 m²
Zamanoğlu Caddesi

sypialnia2
metraż57 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

الشقة للبيع يقع العقار في قلب الانيا. من مسافة قريبة يمكنك العثور علي المقاهي والمطاعم والمستشفيات والصيدليات والمدارس والبنوك والسوبر ماركت والمحلات ...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądKabina prysznicowaOtwarta przestrzeń życiowaBezpieczeństwo

Inny
Wiek oferty: 240dni
Zaktualizowano: 8dni

Miejscowości

Zamanoğlu Caddesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi