SUPA24
Salon
Salon
Salon
415 563 PLN
(7 291 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
57 m²
Gazipaşa Cd.

sypialnia2
metraż57 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

MEERBLICK & TOP-ANLAGE - MODERNE NEUBAU-FERIENAPARTMENTS IN KARGICAK/ALANYA! Diese stilvolle Neubau-Wohnung in Kargicak, Alanya, wurde Ende 2023 ferti...

umeblowany
Wiek oferty: 421dni
Zaktualizowano: 68dni

Miejscowości

Gazipaşa Cd.
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

New Day Property