SUPA24
Salon
Salon
Salon
371 629 PLN
(9 780 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
38 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

sypialniaatypical
metraż38 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

The Grand Jomtien Beach for SaleHight floor and Sea view! Waiting for you to be new Owner! Is Available in Thai Name Ownership!!This is 1 Bedroom, 1 B...

Inny
Wiek oferty: 333dni
Zaktualizowano: 332dni

Miejscowości

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Kinnara