SUPA24
Salon
Salon
Salon
675 695 PLN
(5 363 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
126 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

sypialniaatypical
metraż126 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Recently renovated 2 bedroom large condominium in Jomtien BeachThis refurbished apartment is available for sale at the price of 6,000,000฿. Its got a ...

Inny
Wiek oferty: 333dni
Zaktualizowano: 332dni

Miejscowości

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Kinnara