SUPA24
Salon
Salon
Salon
99 913 PLN
(3 122 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
32 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

sypialniaatypical
metraż32 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Studio in Jomtien Sweet Condotel for SaleWoW!! Cheap Price and Great location!! Waiting for you to the New Owner! Is Available in Thai Ownership!!Stud...

Inny
Wiek oferty: 336dni
Zaktualizowano: 336dni

Miejscowości

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Kinnara