SUPA24
Salon
Salon
Salon
651 127 PLN
(5 919 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
110 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

sypialniaatypical
metraż110 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Modern Style Condo City Garden for Sale Great location and fully furnished! Is Available in Thai Company Ownership!! This is Excellent location with h...

Inny
Wiek oferty: 336dni
Zaktualizowano: 336dni

Miejscowości

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Kinnara