SUPA24
Inne
Inne
Inne
367 147 PLN
(5 922 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
62 m²
ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน

sypialnia1
metraż62 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Milford Paradise condo is a high rise building with direct beach access, set in the quiet residential area of Khao Tao. Hua Hin is about 20 min from ...

Inny
Wiek oferty: 395dni
Zaktualizowano: 382dni

Miejscowości

ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate