SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 303 531 PLN
(27 100 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
85 m²
Via al Doyro, Melide

sypialnia4
metraż85 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Benvenuti nel vostro nuovo appartamento a Melide Questo spazioso appartamento di 4 locali offre tutto ciò di cui avete bisogno per vivere comodamente....

Inny
Wiek oferty: 494dni
Zaktualizowano: 494dni

Miejscowości

Via al Doyro, Melide
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Properti AG