SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 371 280 PLN
(26 946 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
88 m²
Route de Sinlio, Saillon

sypialniaatypical
metraż88 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Les travaux ont commencé Livraison fin 2025 Financement assuré par la Raiffeisen de Sion.EN BREF :- Petit immeuble de 6 appartements- Places de parc ...

Inny
Wiek oferty: 494dni
Zaktualizowano: 494dni

Miejscowości

Route de Sinlio, Saillon
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Berra Immobilier SA