SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 169 743 PLN
(20 863 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
104 m²
Chemin de l'Antenne, Saxon

sypialniaatypical
metraż104 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

UNE EXCLUSIVITÉ BERRA IMMOBILIER Magnifique appartement en rez-de-jardin d'une surface habitable de 93m2 avec terrasse de 33m2 et jardin de 125m2 avec...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasOtwarta przestrzeń życiowaWannaKabina prysznicowaOddzielna toaletaDrewniane belkiPo rekonstrukcjiŚwiatło naturalnePiętroDrewniana podłogaChodnik

Inny
Wiek oferty: 496dni
Zaktualizowano: 495dni

Miejscowości

Chemin de l'Antenne, Saxon
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Berra Immobilier SA