SUPA24
Salon
Salon
Salon
15 808 334 PLN
(84 087 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
188 m²
Vicolo Ombroso, Lugano

sypialniaatypical
metraż188 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Ruvigliana - In der prestigevollen und charmanten Gegend Ruvigliana bieten wir diese herrliche Wohnung zum Kauf an. Die 4,5-Zimmer-Wohnung befindet si...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasPoglądKominekOddzielna toaletaKorytarz

Inny
Wiek oferty: 495dni
Zaktualizowano: 494dni

Miejscowości

Vicolo Ombroso, Lugano
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

JETIKA GROUP