Lista ofert
14
14
14
4 587 247 PLN
(29 787 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
154 m²
Route de Botyre, Ayent
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
154 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Entdecken Sie dieses moderne Projekt, das von einer idyllischen Umgebung profitiert, ruhig gelegen und in der Nähe aller Annehmlichkeiten.
Diese Wo...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Internet
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Otwarta przestrzeń życiowa
Pogląd
Światło naturalne
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
163dni
Zaktualizowano:
8dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Route de Botyre, Ayent
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.