SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 514 365 PLN
(14 704 PLN / m²)
Sprzedaż
1
2+
171 m²
Pullman Way, Oakland

sypialnia1
metraż171 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Natural sunlight galore! Built in 2020, this 3-bedroom, 2.5-bathroom end-unit townhome offers 1,844 sq ft of bright, airy living space designed for co...

Inny
Wiek oferty: 294dni
Zaktualizowano: 14dni

Miejscowości

Pullman Way, Oakland
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Corcoran Icon Properties