SUPA24
Salon
Salon
Salon
616 551 PLN
(9 342 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
66 m²
Eldora Avenue

sypialniaatypical
metraż66 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

First Floor Condo in a Gated Community Offering 1 Bedroom, 1 Bath with a Spacious Living Area, Premium Wood Floor Laminate, Granite Countertops in the...

Inny
Wiek oferty: 24dni
Zaktualizowano: 24dni

Miejscowości

Eldora Avenue
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Simply Vegas