SUPA24
Salon
Salon
Salon
12 413 343 PLN
(102 590 PLN / m²)
Sprzedaż
1
2+
121 m²
Broadway

sypialnia1
metraż121 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Residence 3306 at One Wall Street is a dramatic 1,303 square-foot two-bedroom, two-bath home distinguished by a sprawling private terrace spanning 650...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasOtwarta przestrzeń życiowaDrewniana podłogaSprzęt kuchennyPralkaWysokie sufityŚwiatło naturalneStyl nowoczesnyUmeblowany

Inny
Wiek oferty: 104dni
Zaktualizowano: 55dni

Miejscowości

Broadway
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

The Corcoran Group