SUPA24
Inne
Inne
Inne
932 895 PLN
(13 139 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
71 m²
Pri struhe, Vajnory

sypialnia3
metraż71 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoOryginalny stan
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Ponúkame na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti Bratislavy, vo Vajnoroch, na ulici Pri struhe. Tento byt je ideálnou voľbou pre týc...

umeblowany
Wiek oferty: 66dni
Zaktualizowano: 51dni

Miejscowości

Pri struhe, Vajnory
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Babony TRE s.r.o.

JUDr. Dean Babony, RSc. PhD. / Founder CEO