SUPA24
Salon
Salon
Salon
3 609 016 PLN
(15 691 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
230 m²
Saffron Avenue

sypialnia3
metraż230 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Luxury 3 Bed Penthouse for sale on Eden Island – SeychellesEsales Property ID: es5554649Eden IslandSeychellesDiscover Your Dream Oasis: A Luxury 3-Bed...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Otwarta przestrzeń życiowaWannaWysokie sufityŚwiatło naturalneUmeblowanyDrewniana podłogaChodnikPoglądSprzęt kuchennyPralkaInteligentne urządzeniaBezpieczeństwoTaras

Inny
Wiek oferty: 210dni
Zaktualizowano: 173dni

Miejscowości

Saffron Avenue
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Esales Property Ltd