Lista ofert
11
11
11
253 578 PLN
(7 684 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
33 m²
Вука Бојовића
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
33 m²
łazienki
Kkomplex - jednosoban stan
Na prodaju je stan u zgradi Kkomplex kod Akva parka
Stan se sastoji od kuhinje sa dnevnim boravkom , kupatila, prostrane...
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
362dni
Zaktualizowano:
360dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Вука Бојовића
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.