SUPA24
Inne
Inne
Inne
122 971 PLN
(4 099 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
30 m²
Кнеза Лазара

sypialnia1
metraż30 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Savršen stan za miran život – prizemlje, renovirano, odmah useljivo!

Prodaje se jednosoban stan u prizemlju – idealan za starije osobe, parove ili ka...

Nieumeblowane
Wiek oferty: 363dni
Zaktualizowano: 362dni

Miejscowości

Кнеза Лазара
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Heroldo nekretnine

Heroldo nekretnine doo NENA VLAJIĆ