SUPA24
Salon
Salon
Salon
342 588 PLN
(5 710 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
60 m²
Ngaparou

sypialnia2
metraż60 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Découvrez ce bel appartement de deux chambres, niché en plein coeur de ngaparou, à quelques minutes de la plage et des commodités locales. idéal pour ...

Inny
Wiek oferty: 22dni
Zaktualizowano: 6dni

Miejscowości

Ngaparou
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Selection Habitat - SELECTION SENEGAL