SUPA24
Salon
Salon
Salon
3 187 219 PLN
(11 632 PLN / m²)
Sprzedaż
5
2+
274 m²
Commune de Dakar-Plateau

sypialnia5
metraż274 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

🏙️ Horizon Bleu Residence — Luxury Apartments with Sea View in Dakar Plateau
Discover Horizon Bleu, an exceptional real estate project located in the...

Inny
Wiek oferty: 64dni
Zaktualizowano: 64dni

Miejscowości

Commune de Dakar-Plateau
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Maija International