SUPA24
Kuchnia; światło dzienne
Inne
Szatnia; podłoga drewniana, wyremontowany
1 094 032 PLN
(11 892 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
92 m²
Rua do Comércio, Ovar

sypialnia3
metraż92 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

2+1 Bedroom flat in triplex, located in Praia do Furadouro, with excellent sun exposure, great natural light and private terrace with sea view. Distr...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasPoglądOtwarta przestrzeń życiowaKabina prysznicowaOddzielna toaletaŚwiatło naturalne

Inny
Wiek oferty: 73dni
Zaktualizowano: 9dni

Miejscowości

Rua do Comércio, Ovar
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Espacos WEB

SAFTI