SUPA24
Kuchnia; podłoga drewniana, światło dzienne, styl nowoczesny
Salon
Szatnia
1 094 017 PLN
(11 891 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
92 m²
Rua do Comércio, Ovar

sypialniaatypical
metraż92 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

2+1-Zimmer-Wohnung im Dreierzimmer in Praia do Furadouro gelegen, mit ausgezeichneter Sonneneinstrahlung, tollem Tageslicht und einer privaten Terrass...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasPoglądOtwarta przestrzeń życiowaKabina prysznicowaOddzielna toaletaSprzęt kuchennyŚwiatło naturalne

Inny
Wiek oferty: 88dni
Zaktualizowano: 8dni

Miejscowości

Rua do Comércio, Ovar
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

SAFTI Portugal