Lista ofert
7
7
7
2 569 031 PLN
(27 624 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
93 m²
Olhão
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
93 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
**A New Standard of Coastal Living in the Heart of Fuseta**
Discover an exceptional new development in the charming seaside village of Fuseta, just...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Winda
Klimatyzacja
Basen
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Piętro
Otwarta przestrzeń życiowa
Sprzęt kuchenny
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
21dni
Zaktualizowano:
21dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Olhão
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.