Lista ofert
30
30
30
1 950 600 PLN
(30 478 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
64 m²
Odemira
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
64 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Identificação do imóvel: ZMPT582487
Imagine a refuge where luxury is measured by silence, time slows down, and nature is part of the home.
At Cravei...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
A - Niezwykle ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
165dni
Zaktualizowano:
1dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Odemira
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.