SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 783 363 PLN
(20 737 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
86 m²
Lagoa

sypialnia2
metraż86 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartment for sale, inserted in the Salgada Brisa Building, which is a private condominium with pool and parking cave. This condominium is located in ...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Światło naturalneSprzęt kuchennyPodgrzewacz wody

Inny
Wiek oferty: 182dni
Zaktualizowano: 72dni

Miejscowości

Lagoa
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Espacos WEB

ImoAmazonas