SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 040 279 PLN
(74 306 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
14 m²
Praça do Junqueiro, Cascais

sypialniaatypical
metraż14 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Located in the prestigious Praça do Junqueiro, just a few minutes from Carcavelos Beach, this is the last available T0 apartment for sale out of a tot...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Praça do Junqueiro, Cascais
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

CENTURY 21 Dreamline