SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 739 953 PLN
(14 262 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
122 m²
Braga

sypialnia3
metraż122 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

For Sale: NEW 3-bedroom apartment with 112.67sqm of living space in Maximinos, Braga! The apartment comprises a furnished kitchen; open-plan living ro...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Otwarta przestrzeń życiowaKominekDrewniana podłoga

Inny
Wiek oferty: 74dni
Zaktualizowano: 54dni

Miejscowości

Braga
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Espacos WEB

Inova Imobiliária