Lista ofert
9
9
9
4 665 295 PLN
(35 077 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
133 m²
Albufeira
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
133 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Fantastic 2 bedrooms apartment, overlooking golf course, for sale Albufeira, Algarve
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Basen
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Pogląd
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
C - Ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Sprzęt:
Inny
Wiek oferty:
89dni
Zaktualizowano:
69dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Albufeira
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.