SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 654 059 PLN
(27 116 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
61 m²
Caminho Virtudes, Funchal

sypialnia2
metraż61 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT572488

Apartamento T1 em Novo Empreendimento "The Hills" com Vista Mar e Piscina. Este elegante apartamento T1 faz parte...

Inny
Wiek oferty: 490dni
Zaktualizowano: 237dni

Miejscowości

Caminho Virtudes, Funchal
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ZOME Funchal