SUPA24
Salon
Salon
Salon
680 599 PLN
(7 647 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
89 m²
Rua José Alvares Araújo, Braga

sypialnia4
metraż89 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartamento T3 para venda| São Vicente, Braga
Descubra o seu novo lar, apartamento T3 com uma área total de 116 m2, sito na freguesia de São Vicente, ...

Inny
Wiek oferty: 491dni
Zaktualizowano: 491dni

Miejscowości

Rua José Alvares Araújo, Braga
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

RE/MAX Braga