Lista ofert
19
19
19
850 324 PLN
(11 043 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
77 m²
Rua Dom Pedro V, Alcobaça
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
77 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Identificação do imóvel: ZMPT568253
T2 Apartment with Garage and Exclusive Condominium near the Beaches in Pedra do Ouro.
Imagine living surrounded ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
D - Mniej ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
491dni
Zaktualizowano:
491dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Rua Dom Pedro V, Alcobaça
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.