SUPA24
Salon
Salon
Salon
212 189 PLN
(79 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
2683 m²
Estrada Municipal 323, Viseu

sypialniaatypical
metraż2683 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Terreno com cerca de 2600 m2 de área, com viabilidade para construção de moradia isolada . Terreno completamente plano, com poço e todas as infraestru...

Inny
Wiek oferty: 495dni
Zaktualizowano: 495dni

Miejscowości

Estrada Municipal 323, Viseu
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

CENTURY 21 Platina