SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 480 654 PLN
(46 805 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
53 m²
Praça Marquês de Pombal, Lisboa

sypialnia2
metraż53 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

One-bedroom flat is very well located just a sfew steps from Avenida da Liberdade and Marquês de Pombal, in Lisbon, in an area with excellent access a...

Elektryczny
Wiek oferty: 494dni
Zaktualizowano: 494dni

Miejscowości

Praça Marquês de Pombal, Lisboa
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

BARNES Portugal