SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 044 920 PLN
(12 943 PLN / m²)
Sprzedaż
6+
2+
158 m²
Urbanização Quinta das Palmeiras, Olhão

sypialnia6+
metraż158 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Interior of the Apartments :The T1 to T4 apartments have generous surfaces and large balconies, some with unobstructed views over the Ria Formosa. Eac...

Inny
Wiek oferty: 487dni
Zaktualizowano: 487dni

Miejscowości

Urbanização Quinta das Palmeiras, Olhão
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Tripalgarve Real Estate