SUPA24
Salon
Salon
Salon
827 990 PLN
(7 393 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
112 m²
Rua Araújo Carandá, Braga

sypialnia3
metraż112 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

This 3-bedroom apartment, with a generous area of 112 square meters, is strategically located in the heart of the city, guaranteeing convenience and a...

Inny
Wiek oferty: 493dni
Zaktualizowano: 492dni

Miejscowości

Rua Araújo Carandá, Braga
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

CENTURY 21 Nopi